Оперативні співробітники Чопського прикордонного загону затримали організатора незаконних переправлень через державний кордон осіб призовного віку. Чоловіка підозрюють у вчиненні впродовж 2023 року декількох правопорушень, відповідальність за які передбачена ч.3 ст.332 ККУ. Впродовж тривалого часу він переховувався від органів суду.
43-річного закарпатця затримали на одній з вулиць ромського поселення в місті Ужгород у ході оперативно-розшукових заходів. На підставі ухвали суду підозрюваного доставили до Ужгородського міськрайонного суду з метою приводу на судове засідання. Відновлено судовий розгляд справи.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/02/427905003_726357993007966_8610513308513392332_n.jpg)