На Закарпатті затримали організатора незаконного переправлення в Угорщину чоловіків

Організатора незаконного переправлення чоловіків через українсько-угорський кордон затримали на Закарпатті правоохоронці.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, розпочатого за матеріалами Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, зловмисника затримали під час спроби переправити в Угорщину двох чоловіків.

 

Свої послуги 61-річний закарпатець оцінив у 6500 тисяч євро з однієї особи.

Під час обшуків, у нього вдома виявили та вилучили речі, які можуть стати доказами протиправної діяльності фігуранта: кошти, отримані за незаконну оборудку, чорнові записи, транспортний засіб, яким чоловік здійснював підвоз клієнтів, мобільні термінали тощо.  

Затримання переправника здійснювала міжвідомча група з офіцерів оперативно-розшукових підрозділів Мукачівського прикордонного загону та управління оперативно-розшукової діяльності Західного регіонального управління Держприкордонслужби, співробітників слідчого відділу Управління СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури.

Закарпатця затримали у порядку ст. 208 КПК України. Наразі йому вже вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

Особи решти фігурантів у справі встановлюються.

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа