На Закарпатті хмельничанин намагався підкупити прикордонницю

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Малий Березний» 36-річний громадянин України намагався підкупити прикордонницю за надання йому дозволу на перетинання кордону.

Прямуючи до Словаччини, чоловік разом з паспортом надав на контроль документи на супровід особи з інвалідністю. Під час перевірки наданих документів прикордонники з’ясували, що декілька місяців тому хмельничанин намагався виїхати через інший пункт пропуску за підробленими документами про непридатність до військової служби.

Під час бесіди чоловік почав просити наряд вчинити «по-людськи» та допомогти йому потрапити за кордон, вклавши  при цьому  у паспорт 1000 євро.

У відповідь прикордонниця попередила хабародавця про кримінальну відповідальність та викликала на місце події співробітників Нацполіції.

Грошові кошти було вилучено протоколом огляду місця події слідчо-оперативною групою. Чоловікові довелося виїхати до відділку Нацполіції для проведення слідчих дій. У його діях вбачають ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

 

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа