На Закарпатті дружина намагалася «купити» у прикордонників «перепустку» для чоловіка за 6000$

dollars16

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ужгород» 37-річна жителька Черкащини вдалася до пропозиції неправомірної винагороди прикордонному нарядові

Усе задля того, аби отримати позитивне рішення щодо пропуску через кордон її 41-річного чоловіка.

Подорожні прямували до Словаччини власним автомобілем. Чоловік разом з паспортом подав на контроль довідку ВЛК про непридатність до військової служби та тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Однак, у ході перевірки прикордонники встановили, що документи не дійсні і за такими реєстраційними номерами видавалися іншій особі. Чоловік при цьому поводився дуже нервово, а жінка почала розповідати різні вигадки.

Зрозумівши, що їх викрили, жінка вирішила піти іншим шляхом. Вона вклала у медичну книжку чоловіка 6000 доларів США і віддала її прикордонному нарядові. Правоохоронці від хабаря відмовилися, доповіли про випадок керівництву та викликали на місце події співробітників Нацполіції.

Грошові кошти за протоколом огляду місця події вилучила слідчо-оперативна група, а хабародавиці та пред’явникові фальшивих документів довелося їхати разом зі співробітниками РУП ГУНП до відділку Нацполіції. У діях жінки вбачають ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», у діях чоловіка – ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Нагадуємо про категоричну заборону та абсолютну недоцільність пропозиції неправомірної вигоди службовим особам Держприкордонслужби. Прикордонники мають нульову толерантність до корупції та хабарництва, тож будь-яка подібна спроба зрештою закінчиться кримінальною відповідальністю.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа