На війні загинув один із засновників руху «Хто замовив Катю Гандзюк»

Захисник України Павло Петриченко загинув під час бойового завдання на Донеччині. 

Про загибель військового повідомила його сестра. 

«Сьогодні на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув мій брат, сержант 59 бригади Павло Петриченко. Прохання не турбувати нашу родину деякий час. Про місце та час прощання повідомимо згодом», — написала Марина Петриченко.

Павло Петриченко — один із засновників руху «Хто замовив Катю Гандзюк»; очолював штаб партії Сергія Притули; відомий у соцмережі «Х», де висловлювався на теми, повʼязані з ситуацією у державі, автор петиції про обмеження онлайн-казино під час війни. 

«Якби не війна, я б нізащо не став військовим. Мені 30 років, в мене вища освіта – не військова, і починати зараз в армії простим солдатом, виконувати накази, навіть правильні, – мене б це не задовільнило. Але зараз війна, і ми повинні воювати, виконувати накази, робити спільну справу. Цивільні мають прийти у військо і навчитись тому, що вміють робити військові. Тому що в нас немає сотень тисяч кадрових військових», — говорив Павло в інтерв’ю LB.UA влітку 2022. 

«…Паш, ти був Воїном з великої літери! Ми всі на колінах перед тобою! Я не знаю, як це все опанувати, Паш… Люблю Тебе, Братику!» — написав Сергій Притула.

Павло Петриченко загинув напередодні дня народження. 

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа