На Рівненщині востаннє зустріли п’ятьох захисників

На Рівненщині востаннє зустріли п’ятьох захисників: Володимира Полицяка із Млинова, Івана Семенюка із села Війниця Дубенського району, Олександа Максимюка із Рівненського району та Володимира Россінського й Василя Пацелюка із Рівного.
 
🕯️Володимир Полицяк, 1968 року народження, проживав у Млинові.
Чоловік був талановитим художником, портретистом, тож на службі мав позивний «Мікеланджело». В ЗСУ виконував обовʼязки стрільця-помічника гранатометника стрілецької роти. На жаль, воїг загинув 2 липня під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку.
🕯️Іван Семенюк, 1991 року народження, мешкав у селі Війниця Бокіймівської тергромади, що на Дубенщині. На жаль, Герой загинув 2 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку.
🕯️Олександр Максимюк народився 31 липня 2003 року в м.Рівне. Навчався в Острозький НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». Згодом вступив до Острозького вищого професійного училища та отримав професію «Кухар. Кондитер». Влітку 2023 року пішов на війну добровольцем. Загинув 3 липня 2024 року під час виконання бойового завдання Луганській області.
🕯️Володимир Россінський народився в Рівному, з відзнакою закінчив Національний університет водного господарства та природокористування. Він є автором 80 праць та 11 запатентованих наукових розробок. У 2020 пішов працювати на Нову Пошту, а у 2022 отримав повістку. 41-річний старший лейтенант загинув 28 травня під час бойових дій на Донеччині.
🕯️Василь Пацелюк народився в Рівному. Навчався у Національному університеті водного господарства та природокористування, закінчив військові кафедру, мав звання лейтенанта. Василь Пацелюк працював у галузі будівництва, мав трьох дітей. Незважаючи на право отримати відстрочку, пішов служити до війська. 47-річний старший лейтенант помер 3 липня вдома від отриманих травм.
Співчуття рідним та близьким.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа