На Рівненщині провели в останню дорогу пʼятьох Героїв

На Рівненщині провели в останню дорогу пʼятьох воїнів – рівнянина Петра Макарика, Анатолія Сидорука зі Здовбиці, а також Віктора Ковальова, Романа Колодича та Михайла Наумовича із Сарненщини.
🕯️Рівненська громада попрощалася із Петром Макариком. Чоловік народився 2 липня 1986 року в селі Олександрія. Воїна мобілізували у лютому 2023 року, відтоді він служив на Донецькому напрямку. Петро був люблячим татом пʼятьох діток. 20 червня 2024 року солдат Петро Макарик отримав поранення на Донецькому напрямку, його госпіталізували, але 22 червня 37-річний воїн помер у лікарні. Поховали захисника на кладовищі «Нове» у місті Рівне.
🕯️У Здовбицькій громаді віддали останню шану Анатолію Сидоруку. Чоловік народився 12 жовтня 1982 року в селі Здовбиця. Закінчив місцеву школу, здобув професію столяра та будівельника. Тато трьох дітей. З 2015 року служив у зоні АТО. Був мобілізований 3 березня 2022 року, служив на посаді гранатометника на Донецькому напрямку. 19 червня 2024 року рідним прийшло підтвердження, що 25 травня 2022 року захисник загинув, виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку. Поховали військовослужбовця у селі Здовбиця.
🕯️Віктор Ковальов проживав у селі Лугове Миляцької територіальної громади. У лютому 2024 року вступив до лав Збройних Сил України. У військовій частині А4053 мав посаду стрільця-помічника гронатометника. На жаль, 22 червня 2024 року на Донеччині під час виконання бойового завдання воїн загинув. У військовослужбовця залишилась сестра.
🕯️Роман Колодич – житель села Томашгород, 1995 року народження. Воїн мужньо захищав кордони та незалежність країни на східному напрямку. На жаль, 22 червня під час виконання бойового завдання на Харківщині від отриманого поранення військовослужбовець загинув.
🕯️Михайло Наумович жив у селі Березове, що на Сарненщині. У 2014-2015 роках брав участь в АТО. Після початку повномасштабного вторгнення мужньо став на захист Батьківщини. На жаль, воїн трагічно загинув під час несення служби. У воїна залишились дружина та син.
Вічна пам’ять і слава українським воїнам, які захищали Батьківщину та кожного з нас.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа