На Рівненщині провели у вічність трьох Захисників

🕯️У Костопільській громаді попрощалися з Юрієм Романовичем.
Захисник народився 22 листопада 1976 року в Костополі. Закінчив місцеву школу №2 та Костопільське професійно-технічне училище. Юрій з перших днів повномасштабного вторгнення, не вагаючись, став на захист рідної держави, а 26 лютого 2022-го доєднався до лав ЗСУ. Служив Герой кулеметником відділення снайперів роти вогневої підтримки.
Молодший сержант загинув 18 квітня 2024 року в Донецькій області.
🕯️Бугринська громада – у скорботі за Героєм Петром Трусиком.
Захисник народився 29 червня 1980 року. Проживав у селі Вільгір. З перших днів війни він став на захист нашої держави. Служив у найгарячіших точках Донецької області. Командир відділення 2 взводу протитанкових ракетних комплексів загинув 12 квітня під час бою з окупантами на Донецькому напрямку, мужньо виконуючи свій військовий обовʼязок. Без сина залишилась мати, без батька – троє дітей.
🕯️На Березнівщині віддали останню земну шану Герою-воїну Михайлу Куряті.
Захисник народився 22 червня 1989 року в Березному. Після закінчення агротехнічного ліцею-інтернату працював на будівництві. 8 серпня 2022 року старший солдат призваний на військову службу за мобілізацією. На фронті був гранатометником механізованої роти. 16 квітня 2024 року серце Захисника зупинилося в бліндажі, на бойовій позиції.
Щирі співчуття рідним Героїв.
🇺🇦Низький уклін Воїнам, які віддали свої життя за Україну.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа