![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/yurij-romanovych.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Захисник народився 22 листопада 1976 року в Костополі. Закінчив місцеву школу №2 та Костопільське професійно-технічне училище. Юрій з перших днів повномасштабного вторгнення, не вагаючись, став на захист рідної держави, а 26 лютого 2022-го доєднався до лав ЗСУ. Служив Герой кулеметником відділення снайперів роти вогневої підтримки.
Молодший сержант загинув 18 квітня 2024 року в Донецькій області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/petro-trusyk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Захисник народився 29 червня 1980 року. Проживав у селі Вільгір. З перших днів війни він став на захист нашої держави. Служив у найгарячіших точках Донецької області. Командир відділення 2 взводу протитанкових ракетних комплексів загинув 12 квітня під час бою з окупантами на Донецькому напрямку, мужньо виконуючи свій військовий обовʼязок. Без сина залишилась мати, без батька – троє дітей.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/myhajlo-kuryata.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Захисник народився 22 червня 1989 року в Березному. Після закінчення агротехнічного ліцею-інтернату працював на будівництві. 8 серпня 2022 року старший солдат призваний на військову службу за мобілізацією. На фронті був гранатометником механізованої роти. 16 квітня 2024 року серце Захисника зупинилося в бліндажі, на бойовій позиції.
Щирі співчуття рідним Героїв.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)