Попрощалися з Олександром Дмитруком з Городоцької громади, Русланом Рибачком з Березнівської, Олександром Кожарком з Малолюбашанської ТГ, Олександром Данилюком із Костопільщини, Іваном Шадурським з Дубенщини та Михайлом Поліщуком з Дубровиці.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/oleksandr-kozharko.jpg)
Олександр Кожарко у 2015-2016 років брав участь в АТО.
До лав ЗСУ приєднався у перші дні повномасштабного вторгнення росії. Загинув 14 березня 2024 року поблизу села Тоненьке Донецької області. Поховали Героя у рідному селі Лісопіль Малолюбашанської громади. У військовослужбовця залишилися дружина, син, батьки та сестра.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/oleksandr-danylyuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
У липні зник безвісти під час виконання бойового завдання поблизу села Кузьмине Луганської області. Загибель старшого сержанта встановлено ДНК-експертизою.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/oleksandr-dmytruk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Штаб-сержант 23-ї окремої механізованої бригади служив на посаді командира відділення супроводження роти забезпечення боєприпасами. Влітку 2023 року брав участь у боях на Запорізькому напрямку. Олександр передчасно помер на одному із полігонів Рівненщини. Поховали захисника на кладовищі в селі Обарів. У загиблого залишилися батьки.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/ruslan-rybachok.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік був мобілізований до лав Збройних Сил України в грудні минулого року. На жаль, Руслан трагічно загинув 20 березня у ДТП. У воїна залишилася сестра та племінники.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/ivan-shadurskyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився чоловік 6 жовтня 1988 року в селі Яблунівка Повчанської тергромади. З 2008 року проходив службу у внутрішніх військах у Сімферополі. З 2015 року був учасником бойових дій в зоні АТО, а з початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт. Службу у війську проходив у званні старшого солдата на посаді розвідника-сапера десантно-штурмового батальйону. За мужність та зразкове виконання службового обов’язку нагороджений медалями «За оборону рідної держави», «За оборону Бахмута». На жаль, Герой загинув 14 березня в Покровському районі Донецької області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/myhajlo-polishhuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік проживав у Дубровиці. У квітні 2022 року, не вагаючись, став на захист України. Служив у військовій частині А7013 старшим солдатом. На жаль, воїн важко захворів. 15 березня 2024 року після тривалого лікування в госпіталі він помер. У військовослужбовця залишились дружина, донька, батьки та сестра.
Щирі співчуття рідним і близьким!
Вічна та світла пам’ять Воїнам!