На Рівненщині попрощалися з чотирма Героями

На Рівненщині попрощалися з чотирма захисниками: Олександром Скоциком, Сергієм Швецовим, Олександром Лубом та Павлом Стецюком.
🕯 Олександр Скоцик народився 21 квітня 1982 року у селі Горбаків на Гощанщині. 41-річний старший солдат пройшов АТО у 2014 році, сміливо став на захист рідної землі і у 2022-му.
19 березня 2024 року захисник загинув на Донецькому напрямку. Без батька ростимуть двоє діток, без чоловіка залишиться дружина. Попрощалися з Олександром у місті Рівне.
🕯 Сергій Швецов народився на Херсонщині у селі Щасливе 19 жовтня 1975 року. Навчався у місцевій школі, потому працював комбайнером. Разом з дружиною виховував сина та доньку. Мав трьох онуків. У вересні 2022 року родина виїхала з окупації та оселилася в Костополі. На той час син Сергія вже воював. Чоловік також не міг стояти осторонь і приєднався до лав ЗСУ. У війську служив командиром відділення.
Тривалий час військового вважали зниклим безвісти. Рідні до останнього сподівалися, що він живий. Герой загинув 28 вересня 2023 року у Запорізькій області. Тіло полеглого захисника відправлять на кремацію, адже він хотів бути похованим на рідній Херсонщині.
🕯 Олександр Луб народився 31 жовтня 1977 року у селі Милятин, проживав у селі Оженин на Острожчині. Помер військовий 22 березня 2024 року під час лікування в медичному закладі. Поховали захисника в рідному селі.
🕯 Павло Стецюк народився 2 листопада 1980 року у селі Корнин. До лав Збройних Сил України був мобілізований 27 червня 2023 року. У листопаді 2023 року отримав почесну відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України нагрудний знак «Золотий хрест».
Загинув Герой 30 січня 2024 року під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі на Донеччині.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам’ять Героям!

Рівненська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа