![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/yurij-yaruta.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік проживав у селі Бережниця Дубровицької громади. У березні 2022 року він приєднався до лав ЗСУ. Проходив службу на посаді водія – електрика радіостанції автомобільного польового вузла зв`язку.
На жаль, 15 квітня, воїн помер в лікарні Києва.
У військовослужбовця залишилась мати, дружина, дві доньки та онуки.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/volodymyr-kraban.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Володимир народився 31 березня 1977 року у місті Рівне. Навчався у Рівненському ліцеї №25. Згодом одружився та переїхав жити у місто Костопіль. У цивільному житті працював на будівництві.
13 лютого 2023 року Володимир поповнив лави ЗСУ, став військовослужбовцем 421-го окремого стрілецького батальйону, був навідником кулеметного відділення.
Загинув воїн 14 квітня 2024 року на Донеччині.
Вдома його чекали дружина, троє дітей, рідні та друзі.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/igor-rozhanskyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Ігор народився 4 квітня 1971 року в місті Рівне. Закінчив Рівненську філію “Європейського університету” за спеціальністю “Менеджмент і фінанси”. Працював у Рівненському слідчому ізоляторі Управління пенітенціарної служби України в Рівненській області.
На жаль, 53-річний солдат Ігор Рожанський загинув 12 квітня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу зі сторони противника на Харківському напрямку.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)