На Рівненщині попрощалися із Героєм 12-05-2024 10:02 Новини Захисник, 1974 року народження, проживав у селі Висоцьк, що на Сарненщині. Воїн мужньо захищав кордони України на східному напрямку. На жаль, Герой помер у госпіталі, де лікувався після мінно-вибухової травми, яку отримав під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам’ять воїну. Рівненська обласна державна адміністрація