На Рівненщині попрощались із трьома захисниками

На Рівненщині попрощались із трьома захисниками: Тарасом Мельником та Віталієм Соповим із Сарн і Володимиром Трішиним зі Здолбунова.
🕯️Тарас Мельник мешкав у місті Сарни. З 2020 року служив за контрактом в лавах 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Неодноразово виходив на бойові завдання й отримав поранення. Після лікування продовжив службу та, на жаль, 23 червня 2024 року внаслідок нещасного випадку на озері чоловік помер.
🕯️Віталій Сопов народився у місті Кремінна Луганської області. Після початку повномасштабного вторгнення разом з мамою переїхали до Сарн. У вересні 2022 року був мобілізований до лав 14-ої окремої механізованої бригади. Служив помічником гранатометника. З лютого 2023 року воїн вважався безвісти зниклим.
🕯️Володимир Трішин, 1968 року народження, проживав у Здолбунові. Чоловік закінчив місцеву ЗОШ №2. Згодом здобув професію автослюсаря та працював на ПАТ «Волинь-Цемент» та інших підприємствах. Був мобілізований у лютому 2023 року. Боєць служив стрільцем окремого стрілецького батальйону. 20 червня 2024 року захисник загинув на Донеччині.
Співчуття рідним та близьким.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа