На Рівненщині попрощались із шістьма Героями

 
🕯️Валерій Панченко народився у Вараші. По завершенню навчання у ліцеї №1, здобув професію «столяр-будівельник» у ПТУ ВП РАЕС. 26-ти річний чоловік вступив до лав ЗСУ в лютому 2023 року. Служив оператором станції радіоперешкод 80-ої бригади. На жаль, 4 липня 2024 року воїн загинув на Донеччині.
🕯️Василь Павлів народився у 1976 році в Повчанській громаді Дубенського району. Навчався у місцевій школі, яку закінчив у 1993 році. Згодом пройшов строкову службу в армії. З березня 2022 року служив у Збройних силах України. На жаль, Герой загинув 5 липня 2024 року під час ведення бойових дій в Донецькій області.
🕯️Олександр Федорук, 1968 року народження, проживав у селі Уїздці Острожецької тергромади, що на Дубенщині. Воїн мав звання сержанта Збройних Сил України. Служив старшим механіком-водієм. На жаль, захисник загинув 4 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.
🕯️Едуард Школьний, 1989 року народження, мешкав у селі Будераж Рівненського району. Навчався у місцевій школі, а згодом у Рівненськом аграрному коледжі. Чоловік працював на будівництві у Рівному, де займався ремонтами. У лютому 2024 року його мобілізували до війська. Старший солдат загинув 1 липня 2024 року під час бойових дій на Донецькому напрямку.
🕯️Юрій Кучер, 1970 року народження, мешкав у селі Вересневе Рівненського району. У Збройних Силах України мав звання старшого сержанта та служив стрільцем стрілецького батальйону. Боєць загинув 4 липня 2024 року від поранень, отриманих під час виконання бойових завдань у Запорізькій області.
🕯️Андрій Швець народився у Вараші. Навчався у Вараському ліцеї №3. До лав Збройних Сил України чоловіка призвали у березні 2023 року. 40-річний чоловік загинув у жахливій ДТП на Рівненщині 6 липня, повертаючись із відпустки до військової частини.
Співчуття рідним та близьким.
Вічна шана та пам’ять захисникам 🇺🇦

Рівненська обласна державна адміністрація 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа