На Рівненщині попрощались із п’ятьма захисниками

 
Сарненщина провела в останню дорогу Михайла Тишковця та Андрія Масовця.
Михайло Тишковець народився в селі Карасин Клесівської громади. У травні 2022 року воїн став на захист кордонів Батьківщини. 6 квітня Герой загинув внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання. У воїна залишились мама і два брати.
Андрій Масовець народився в селі Осницьк Рокитнівської громади. Воїн мужньо боронив незалежність України, сміливо виконував усі поставлені перед ним бойові завдання. Чоловік помер 3 квітня у госпіталі в місті Дніпро.
У Дядьковицькій громаді попрощалися із Олегом Пархоменком. Чоловік народився та проживав у селі Іваничі. Загинув Герой 29 липня в Донецькій області.
У Рівненському районі попрощалися з Героєм Андрієм Степанюком. Чоловік родом з міста Острог. Помер Герой 9 квітня внаслідок гострої серцевої недостатності.
На Дубенщині в останню дорогу провели Володимира Мельничука. Чоловік народився в селі Пустоіванне Козинської тергромади. Після початку повномасштабного вторгнення Герой пішов захищати кордони країни. Захисник помер 9 квітня після тривалого лікування поранення, яке отримав на полі бою.
Світла памʼять нашим Героям і щирі співчуття рідним.

Рівненська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа