![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/maksym-gorodnyuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік проживав у Сарнах. Максима мобілізували у червні 2023 року. В ході ведення бойових дій на Донецькому напрямку, з грудня 2023 року, Захисник вважався безвісти зниклим, проте хороша звістка для родини так і не надійшла. Після проведення експертизи ДНК було встановлено особу загиблого солдата Максима Городнюка. У Героя залишились батьки та брат.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/vʼyacheslav-sharapov.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
У вересні минулого року чоловіка призвали до лав ЗСУ для боротьби з окупантами. 53-річний житель Вараша зазнав мінно-вибухових травм під час виконання бойового завдання у Донецькій області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/sergij-gavula.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік народився у селі Злазне на Костопільщині. У 22 роки Сергій переїхав у село Воскодави Гощанської громади. У січні 2024 року Герой був мобілізований до лав Збройних Сил України. Загинув чоловік 9 квітня від поранення в Донецькій області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/sergij-baglaj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік народився у селі Крилів. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну чоловік пішов захищати кордони рідної країни. Помер Герой 2 квітня під час проходження військової служби.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/volodymyr-tefteruk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік родом з села Добрятин Млинівської тергромади. Володимир служив в Збройних Силах України. Захисник загинув 10 квітня року в Херсонській області.
Світла памʼять нашим Героям і щирі співчуття рідним.