![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік народився 14 січня 1978 року в селі Дядьковичі. Навчався у Рівненському ліцеї №25 та обласному науковому ліцеї. Пізніше здобув фах культуролога у Національному університеті “Острозька академія”. Працював у сфері торгівлі на керівних посадах в українських та закордонних компаніях. На початку березня 2022 року Василь долучився до Національної гвардії України. На жаль, загинув 46-річний старший солдат Василь Кректун 1 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Поховали Героя на кладовищі “Нове” у місті Рівне.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/andrij-tkachuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік, 1979 року народження, проживав у селі Невірків Великомежиріцької громади. 45-річний Захисник помер 6 квітня від отриманих травм під час виконання бойового завдання 1 квітня 2024 року в Пологівському районі Запорізької області.
Вічна слава Героям, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну!