На Рівненщині попрощались із чотирма Героями

http://www.pdf-tools.com
🕯️Роман Машук народився у Рівному.
Закінчив ліцей №1, потім Рівненський економіко-гуманітарний інститут, де здобув спеціальність “Програмування”. Працював у IT-компанії “GlobalLogik”. На момент повномасштабного вторгнення його родина проживала у Києві. Роман не підлягав призову чи мобілізації, але став на захист Києва і нашої держави, вступивши до лав Збройних Сил України. Життя 38-річного солдата обірвалося 19 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Опізнати тіло захисника вдалося лише у березні 2024 року.
http://www.pdf-tools.com
🕯️Роман Мендалюк народився у селі Річки на Кореччині.
Навчався у Рівненському ліцеї №11, потім у професійно-технічному училищі №9 за спеціальністю “Радіоелектроніка”, пізніше закінчив комп’ютерну академію “ШАГ”. У серпні 2023 року отримав повістку та долучився до Збройних Сил України. На жаль, 40-річний солдат загинув 20 березня на Донеччині.
🕯️На Березнівщині у селі Яблунне віддали останню шану Герою Василю Музинчуку.
В молодості чоловік проходив строкову службу у внутрішніх військах. У серпні 2023 року Василь став на захист Батьківщини. 26 березня під час перебування у відпустці Василь помер – серце Героя не витримало фізичних та психічних навантажень.
🕯️Вараська громада попрощалась із захисником Вʼячеславом Сарвєнковим.
25 березня у медичному закладі міста Рівного чоловік помер. 40-річний житель Вараша був призваний до армійських лав на початку березня, був курсантом навчального батальйону. Без батька залишилися донька та син.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна та світла пам’ять Воїнам!

Рівненська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа