На Рівненщині до Небесного війська приєдналися шість Героїв: Павло Карнах, Олександр Конончук, Олег Буднік, Вадим Огоновський та Радіон Донов, Тарас Пастух.
На Дубенщині попрощалися з двома захисниками – Павлом Карнахом та Олександром Конончуком.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/pavlo-karnah.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Життя стрільця-санітара механізованого батальйону обірвалося 15 травня під час виконання бойового завдання.
У загиблого Героя залишились любляча дружина, дві доньки, батьки та сестра.
Йому назавжди буде 37…
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/oleksandr-kononchuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Солдат Збройних Сил України служив у 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді.
На жаль, воїн помер від тяжких поранень 17 травня в лікарні Києва. Поховали захисника на кладовищі в селі Малі Дорогостаї.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/oleg-budnik.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік, 1966 року народження, проживав у селі Новаки.
16 травня підтвердилась інформація, що штаб-сержант, стрілець-помічник гранатометника 3-го механізованого відділення загинув у результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання в Харківській області.
Олег отримав поранення, несумісне з життям.
Рівненська та Шпанівська громади віддали останню шану воїнам – Вадиму Огоновському та Радіону Донову.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/vadym-ogonovskyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Військовослужбовець працював далекобійником за кордоном, але після початку повномасштабного вторгнення повернувся додому та пішов добровольцем захищати Україну.
На жаль, 10 травня 2024 року 38-річний солдат Вадим Огоновський помер від отриманих поранень у бою на Донецькому напрямку.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/radion-donov.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
У 2021 році Воїн підписав контракт зі Збройними Силами України. Мама Радіона проживала у місті Рівне та постійно підтримувала зв’язок із сином, але 5 березня 2022 року син на дзвінок не відповів.
23-річний солдат Радіон Донов загинув 5 березня 2022 року на Луганському напрямку.
Поховали Героя на кладовищі «Нове» у місті Рівне, а Вадима Огоновського – у рідному Малому Олексині.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/taras-pastuh.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Захисник народився 10 квітня 1987 року у селі Колоденка. Навчався у школі №18 у Рівному, згодом вступив до Рівненського автотранспортного технікуму на спеціальність «Організація та управління на автотранспорті». Працював в охоронній фірмі, а пізніше за кордоном.
У 2015-2016 роках Герой брав участь в антитерористичній операції. Нагороджений грамотами керівника сектору «М» та командиром військової частини за сумлінне виконання військового обов’язку, виявлену особисту мужність і дисциплінованість під час виконання завдань антитерористичної операції на території Донецької області.
З початком повномасштабного вторгнення, у 2022 році, Тарас без вагань став на захист Батьківщини.
Воїн загинув 16 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Вічна слава та шана Героям!