На Рівненщині до Небесного війська приєдналися шість Героїв

На Рівненщині до Небесного війська приєдналися шість Героїв: Павло Карнах, Олександр Конончук, Олег Буднік, Вадим Огоновський та Радіон Донов, Тарас Пастух.
На Дубенщині попрощалися з двома захисниками – Павлом Карнахом та Олександром Конончуком.
🕯️Павло Карнах народився 7 січня 1987 року, проживав у місті Дубно. Чоловік закінчив Мирогощанський аграрний коледж, працював у ПрАТ «Дубномолоко». Захоплювався веденням сільського господарства. Понад усе любив свою сім’ю і спільні сімейні подорожі. У серпні 2022 року був призваний на військову службу.
Життя стрільця-санітара механізованого батальйону обірвалося 15 травня під час виконання бойового завдання.
У загиблого Героя залишились любляча дружина, дві доньки, батьки та сестра.
Йому назавжди буде 37…
🕯️Олександр Конончук народився у 1976 році, проживав у селі Брищі Млинівської тергромади.
Солдат Збройних Сил України служив у 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді.
На жаль, воїн помер від тяжких поранень 17 травня в лікарні Києва. Поховали захисника на кладовищі в селі Малі Дорогостаї.
🕯️В Каноницькій громаді віддали останню шану Олегу Будніку.
Чоловік, 1966 року народження, проживав у селі Новаки.
16 травня підтвердилась інформація, що штаб-сержант, стрілець-помічник гранатометника 3-го механізованого відділення загинув у результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання в Харківській області.
Олег отримав поранення, несумісне з життям.
 
Рівненська та Шпанівська громади віддали останню шану воїнам – Вадиму Огоновському та Радіону Донову.
🕯️Вадим Огоновський народився 26 червня 1985 року в селі Малий Олексин. Воїн навчався у початковій школі у Малому Олексині, а потім сім’я переїхала до Квасилова. Після одруження він з дружиною жив у Рівному.
Військовослужбовець працював далекобійником за кордоном, але після початку повномасштабного вторгнення повернувся додому та пішов добровольцем захищати Україну.
На жаль, 10 травня 2024 року 38-річний солдат Вадим Огоновський помер від отриманих поранень у бою на Донецькому напрямку.
🕯️Радіон Донов народився 3 січня 1999 року в місті Ужгород. Навчався у школі в селі Домбоки Мукачівського району. Пізніше проживав в Ужгороді.
У 2021 році Воїн підписав контракт зі Збройними Силами України. Мама Радіона проживала у місті Рівне та постійно підтримувала зв’язок із сином, але 5 березня 2022 року син на дзвінок не відповів.
23-річний солдат Радіон Донов загинув 5 березня 2022 року на Луганському напрямку.
Поховали Героя на кладовищі «Нове» у місті Рівне, а Вадима Огоновського – у рідному Малому Олексині.
🕯️У Корнинській громаді відбувся чин поховання військовослужбовця Тараса Пастуха.
Захисник народився 10 квітня 1987 року у селі Колоденка. Навчався у школі №18 у Рівному, згодом вступив до Рівненського автотранспортного технікуму на спеціальність «Організація та управління на автотранспорті». Працював в охоронній фірмі, а пізніше за кордоном.
У 2015-2016 роках Герой брав участь в антитерористичній операції. Нагороджений грамотами керівника сектору «М» та командиром військової частини за сумлінне виконання військового обов’язку, виявлену особисту мужність і дисциплінованість під час виконання завдань антитерористичної операції на території Донецької області.
З початком повномасштабного вторгнення, у 2022 році, Тарас без вагань став на захист Батьківщини.
Воїн загинув 16 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.
🇺🇦Низько схиляємо голови у скорботі за Захисниками.
Вічна слава та шана Героям!

Рівненська обласна державна адміністрація 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа