На Одещині за незаконне перетинання державного кордону порушники планували розплатитися своєю працею

Двох осіб, які намагались переправити за кордон військовозобов’язаних чоловіків, затримали прикордонники Білгород-Дністровського загону на околиці села Удобне.

Протиправну схему організував 25-річний громадянин Молдови, який саме приїхав в Україну до свого неповнолітнього брата, до речі брата він теж втягнув у «оборудку».

Клієнтів довго не шукав – запропонував «мігрувати» двом своїм знайомим. Неповнолітній брат мав переводити порушників через кордон, а самому організатору залишалося тільки контролювати процес.

Зробили все як обговорювали – сіли в авто і всі четверо поїхали ближче до кордону. Однак план не спрацював.

Цікавим фактом є те, що «клієнти» за послугу з незаконного перетинання державного кордону планували розплатитись фізичною працею, виконуючи сільськогосподарські роботи на угіддях іноземця в Молдові.

Наразі, стосовно «аграрних рекрутерів» направлено повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», а що стосується втікачів то прикордонники склали протоколи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа