На Одещині прикордонники затримали переправника, який працював на адміна телеграм-каналу

Прикордонники Подільського загону спільно з поліцейськими затримали у Роздільнянському районі водія, який доставляв до державного кордону трьох чоловіків призовного віку. За попередньою змовою з адміном телеграм-каналу керманич у визначеному місці підсадив до себе в автівку «клієнтів» та мав відвести їх до державного кордону України. Адміністратор каналу за свої послуги з онлайн-консультування брав з охочих покинути країну по 2 тисячі доларів США, свій відсоток за трансфер отримував і водій.

За ознаками злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон», охоронці державного кордону направили повідомлення до Національної поліції.

Стосовно трьох мандрівників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи направлено до суду.

Заходи проводили оперативники Подільського загону спільно зі співробітниками управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа