На Одещині правоохоронці викрили зловмисника, який виготовляв фальшиві документи військовозобов’язаним

Прикордонники спільно з правоохоронцями викрили чоловіка, який допомагав військовозобов’язаним уникнути мобілізації й незаконно виїхати за кордон.

Організатором злочинної схеми виявився місцевий житель Одещини. Він пропонував призовникам підроблені тимчасові посвідчення військовозобов’язаного та довідки військово-лікарської комісії щодо непридатності до військової служби.

Така послуга вартувала «клієнтам» 4500 доларів США. Покупців чоловік підшукував через особисті зв’язки серед знайомих, здебільшого за допомогою «сарафанного радіо». За домовленістю спочатку чоловік отримував завдаток від «клієнта» в сумі 1000 доларів США. А вже при передачі обіцяних документів одержував другу частину коштів. Правоохоронці затримали ділка на гарячому, під час передачі другого «траншу» за обіцяні документи.

Окрім того, правоохоронці встановили, що зловмисник пропонував потенційним призовникам не лише підроблені військові-обліково документи, а ще й підроблені паспортні документи інших держав.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців злочинну схему викрито.

Наразі чоловіка затримано в порядку ст. 208 ККУ та оголошено підозру за ч. 3 ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Заходи з викриття злочинних дій здійснювали співробітники внутрішньої та власної безпеки ГВВВБ «Південь» Держприкордонслужби спільно з представниками Нацполіції за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа