На Одещині ліквідували канал незаконного переправлення осіб призовного віку за кордон

Спільна міжвідомча група у складі оперативно-розшукових підрозділів Східного та Південного регіональних управлінь ДПСУ, слідчих СВ ВП №1 Одеського РУП №1 ГУ НП в Одеській області, оперативників Управління міграційної поліції ГУНП в Одеській області прикрили в Одесі канал незаконного переправлення осіб за кордон.

25 річний одесит у змові з місцевим жителем організував схему з переправлення осіб категорії «18-60» через державний кордон до Придністровського регіону Республіки Молдова. Для підбору охочих організатор використовував один із месенджерів. Зі своїх клієнтів «бізнесмени» брали по 2,5 тисячі доларів США. У цю суму входили послуги з доставлення до кордону та подальшої координації дій.

Але схемі не судилося запрацювати. Під час спроби покинути країну 29-річним харків’янином правоохоронці накрили обох зловмисників на гарячому, саме коли ті посадили на потяг до населеного пункту прикордоння свого «клієнта» та взяли з нього «оплату за проїзд». Під час обшуку слідчі вилучили предмети, що доводять вину горе-бізнесменів. Крім цього, під час обшуку затриманих правоохоронці виявили пакетик з речовиною білого кольору, яка буде направлена на експертизу. В разі підтвердження, що це є наркотик – буде кваліфіковано ще один злочин.

Наразі обидва підозрювані затримані, вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів. Заходи проводились за силової підтримки мобільного прикордонного загону «ДОЗОР» та за процесуальним керівництвом Малиновської окружної прокуратури міста Одеси.

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа