На Одещині батько з сином організували «бізнес на чоловіках»

Оперативники головного оперативно-розшукового відділу Подільського прикордонного загону в рамках кримінального провадження за ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» затримали на гарячому двох місцевих жителів, які переправляли осіб за кордон у незаконний спосіб.

Прикордонники встановили, що батько з сином за певну грошову винагороду, надавали послуги з доставки чоловіків до придністровського регіону Молдови. Своїх потенційних клієнтів ділки знаходили через телеграм-канал.

У селі Грабове Подільського району, в порядку ст.271 КПК України, під час оплати послуги, «сімейний тандем» накрили на гарячому. 3 тис. доларів США – саме в таку суму оцінили ділки свою «допомогу».

За місцем проживання фігурантів правоохоронці провели санкціоновані обшуки, предмети, що можуть бути доказом у справі.

 «Бізнесменам» вручено підозри за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. 332 КК України, та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Заходи проводились спільно з працівниками Департаменту стратегічних розслідувань НПУ, слідчими Подільського РУП ГУНП в Одеській області за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури Одеської області.

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа