До других роковин цієї трагічної події у Львові пройшла меморіальна акція з увічнення пам’яті загиблих. Перед будівлями театрів із лампадок виклали символічний напис «Діти», а також поруч небайдужі жителі та гості міста поклали дитячі іграшки.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432640678_801411332018426_6151107141803763650_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432637906_801411388685087_9081031660546947309_n.jpg)
Перед львівською оперою учасники акції тримали в руках прапори Маріуполя, України та паперові макети драмтеатру.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432579874_801411382018421_6470200532457572414_n.jpg)
У березні 2022 року російські окупаційні війська скинули на театр дві авіабомби та вбили сотні мирних мешканців.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432753554_801411395351753_7172937740803163503_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432544664_801411342018425_2964558574614557513_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432630265_801411405351752_5712435990141559512_n.jpg)