Сьогодні, 19 березня, у «Пороховій Вежі» у Львові відкрили першу в Україні виставку «Тут був мій дім», яка презентує найбільшу колекцію панорамних фото війни проєкту «360war.in.ua».
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/434054257_802807211878838_9193005687684468409_n.jpg)
Мета заходу – продемонструвати наслідки війни, масштаби руйнувань та людських страждань шляхом використання технологій віртуальної реальності. Це не просто арт-проєкт, а візуальний архів трагедії українського народу, що не допускає замовчування злочинів.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/434056592_802807148545511_2442771989275464671_n.jpg)
Під час виставки ви можете скористатись VR-окулярами та перенестися до місць подій, таких як Гостомель, Ірпінь, Буча, а також на вулицю Стрийську у Львові, куди влучила ворожа ракета.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/434071279_802807175212175_1141640224230813454_n.jpg)
Завдяки цифровому матеріалу, відвідувачі також зможуть віртуально роздивитися зруйновані квартири та підвали, де українці переживали окупацію та переховувалися від обстрілів. Також буде можливість взяти участь у віртуальному турі літаком АН-225 «Мрія», який окупанти знищили у 2022 році.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432445470_802807235212169_1603140790378907513_n.jpg)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432442301_802807168545509_4091190195747980365_n.jpg)
Експонуватимуть роботи до 17 квітня: з вівторка по неділю (12:00 – 20:00).
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/434061045_802807201878839_957457133816004394_n.jpg)
Докладно
https://loda.gov.ua/news/96859
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432439124_802807118545514_7419704743972815582_n.jpg)
Іван Собко