На Львівщині прикордонники затримали сімох порушників кордону

Впродовж минулої доби військовослужбовці Львівського прикордонного загону завадили чотирьом спробам незаконного перетинання кордону та затримали сімох порушників.

Системи моніторингу кордону, що встановлені на ділянках відділень «Грушів» та «Мшанець», зафіксували рух двох груп осіб в бік суміжної держави. За кілька хвилин прикордонники висунулися на перехоплення. Згодом, за кількасот метрів до держрубежу військовослужбовці затримали чотирьох українців, ними виявилися мешканці Львівської та Київської областей.
Ще двох чоловіків затримали на ділянці відділу «Нісмичі». Наряд помітив рух двох невідомих. Для перевірки від підрозділу вибула група реагування, яка затримала поблизу кордону двох мешканців Волині.
Інспектор відділу «Сянки» на залізничній станції виявив уродженця Донецька, який не зміг пояснити мети свого перебування в прикордонні. В ході бесіди чоловік зізнався, що мав намір незаконно перетнути кордон поза межами чинних пунктів пропуску.
Усіх затриманих доставлено до прикордонних підрозділів для перевірки та притягнення до відповідальності. Подальшу долю затриманих буде вирішувати суд.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа