На Львівщині пройшов ІІ (обласний етап) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

«Джура» стартувала – всіх нас обʼєднала!
Під таким гаслом пройшов ІІ (обласний етап) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) з молодшою віковою групою (6-10 років).
 
 
10-12 травня на туристичній базі “Карпати” біля м.Сколе одинадцять роїв із девʼяти територіальних громад області проходили найпростіші елементи з військово-патріотичного вишколу, змагалися на козацько- туристській смузі перешкод, демонстрували свої знання зі впоряду, проявляли свої знання з історії України.
Також джуренята брали участь у майстерках «Орієнтуємося на місцевості за місцевими ознаками», виготовлення патріотичного браслетика, з розпізнавання лікарських рослин «Як козаки лікувалися».
Програма також включала розучуванні патріотичних пісень, навчанні роботи у колективі за допомогою ігор «У пошуках скарбів Полуботка», «Відважні козачата», «Запорозьке Дике поле». А ще відвідали історико-краєзнавчий музей «Сколівщина».
На Всеукраїнському етапі гри у молодшій віковій групі Львівщину буде представляти рій “Козачата” Стрілківської територіальної громади.
З морем позитивних емоцій, нагород та досвіду, нових друзів наймолодші джурівці розʼїхалися з нетерпінням очікуючи нових зустрічей!
 
 
«Сокіл»-«Джура» – не прощай, а «До зустрічі», «Бувай»!

Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа