«Джура» стартувала – всіх нас обʼєднала!
Під таким гаслом пройшов ІІ (обласний етап) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) з молодшою віковою групою (6-10 років).
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/441149826_841593218001840_2537681214129176472_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/438172271_841593018001860_1702848120504301408_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/441172484_841593101335185_1851607571092054518_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/438171218_841592721335223_5469114063937886160_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/441077570_841593724668456_3110966471755821722_n.jpg)
10-12 травня на туристичній базі “Карпати” біля м.Сколе одинадцять роїв із девʼяти територіальних громад області проходили найпростіші елементи з військово-патріотичного вишколу, змагалися на козацько- туристській смузі перешкод, демонстрували свої знання зі впоряду, проявляли свої знання з історії України.
Також джуренята брали участь у майстерках «Орієнтуємося на місцевості за місцевими ознаками», виготовлення патріотичного браслетика, з розпізнавання лікарських рослин «Як козаки лікувалися».
Програма також включала розучуванні патріотичних пісень, навчанні роботи у колективі за допомогою ігор «У пошуках скарбів Полуботка», «Відважні козачата», «Запорозьке Дике поле». А ще відвідали історико-краєзнавчий музей «Сколівщина».
На Всеукраїнському етапі гри у молодшій віковій групі Львівщину буде представляти рій “Козачата” Стрілківської територіальної громади.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/441081194_841592854668543_8847821484873123178_n.jpg)
З морем позитивних емоцій, нагород та досвіду, нових друзів наймолодші джурівці розʼїхалися з нетерпінням очікуючи нових зустрічей!
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/438173723_841593274668501_8154319690480409514_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/438173063_841593288001833_1815192513430818766_n.jpg)
«Сокіл»-«Джура» – не прощай, а «До зустрічі», «Бувай»!