На кордоні з Молдовою затримали псевдорумуна

У прикордонній смузі на ділянці відділу «Кельменці» прикордонники зупинили для перевірки легковик, яким їхали троє чоловіків.

Водій та один з пасажирів пред’явили паспорти громадян Молдови, інший пасажир – паспорт громадянина Румунії. В ході перевірки документів у прикордонників виникли сумніви щодо справжності одного з паспортів. Згодом виявилося, що румунська ID-картка виготовлена шляхом простого кольорового друку на пластику.

З залученням офіцерів оперативного підрозділу прикордонники також з’ясували, що псевдорумун є громадянином України 1992 року народження, жителем міста Чернівці. Знаючи, що в контрольованих прикордонних районах, особлива увага правоохоронців прикута до громадян України, він придбав ID-картку громадянина Румунії, щоб до нього виникало менше питань. Також прикордонники дізналися, що чоловік мав намір незаконно перетнути державний кордон. Допомогти в цьому за плату в 3 тис. доларів США зголосилися двоє громадян Молдови, які саме і везли свого «клієнта» в бік сусідньої країни.

Тепер їм загрожує відповідальність, передбачена ст. 332 КК України. Відносно громадянина України до Нацполіції направлено повідомлення за ст.358 КК України, а також складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 204-1 КУпАП.

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа