На Харківщині ворог не полишає спроб наступати, але ЗСУ міцно тримають оборону, знищуючи окупантів.
На одному з напрямків ворог намагався атакувати, однак отримав по зубах. У результаті спільної роботи бійців ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка, ОАБр імені Великого князя Вітовта та Чугуївського окремого батальйону Сил тероборони 19 червня 23 росіяни було знешкоджено, більше 50 – поранено.
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
Незважаючи на те, що окупант укріплюється, мінує місцевість, застосовує артилерію і танки, а також постійно проводить розвідку БПЛА, наші захисники тримають стрій та завдають противнику втрат.
Харьковская обл., нехорошие люди прячутся в домах и посадках, приходится выковыривать https://t.co/jOoSjku9O5 #RussianUkrainianWar pic.twitter.com/YWurW3GIak
— Necro Mancer (@666_mancer) June 22, 2022
Територіальна оборона ЗС України
@GeoConfirmed at 49.717038, 37.004767 Khudoyarove, Kharkiv Oblast, Ukraine