На хабарі у 500 тис. грн затримано посадовця столичного комунального підприємства

GALkz4dXsAAwRWz

Заступник директора підприємства, яке відповідає за ремонт і утримання автомобільних шляхів одного з районів Києва, вимагав неправомірну вигоду за асфальтування ділянки підʼїзної дороги до будинку на бездоговірній основі. Оперативники управління стратегічних розслідувань в місті Києві спільно зі слідчими слідчого управління столичної поліції затримали фігуранта під час одержання 425 тис. грн другого «траншу» неправомірної вигоди. Раніше правоохоронці задокументували факт одержання комунальником частини коштів. У ході проведення обшуків поліцейські вилучили грошові кошти, серед яких 2000 доларів, отриманих як перший «транш».

GALk1G_WoAEX8JP

Наразі заступник директора комунального підприємства затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

GALk2ykWwAApz9E

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа