На фронті загинув громадський активіст Сергій Молчанов з Харківщини

Сергій Молчанов

Член громадських організацій «Будуємо Україну Разом», «ФРІ», випускник Української академії лідерства Сергій Молчанов, який став воїном у 19 років, загинув у боях за Україну.

21-річний Сергій Молчанов загинув 11 жовтня в Серебрянському лісі біля Кремінної на Луганщині, повідомили в Українській академії лідерства. Він був сержантом, оператором дронів у складі Сил спеціальних операцій. Родом з Селекційного (Мереф’янська громада) Харківської області.

«Він завжди твердо говорив про свою патріотичну позицію, і в перші дні повномасштабного вторгнення не зміг сидіти в осередку та поїхав добровольцем в Київ, а звідти на найгарячіші напрямки. Він згадував: «те, як я їхав з осередку, все так раптово… а хтось вірив мені, коли я казав, що через тиждень повернусь. В осередок так і не вдалося повернутися», — згадують в УАЛ.

Сергій навчався в Маріупольському осередку УАЛ, доклався до розвитку «Пласту», волонтер «Будуємо Україну Разом».

«Пластун, ФРІшник, випускник УАЛ і частинка багатьох спільнот, які ми з вами поділяємо. Також Сергій — волонтер БУР, який вічно нестиме наш стяг. Сам зі Мерефи, Слобожанщина, Сергій мав просто шалену енергію і долучався до усіх ініціатив, які тільки міг знайти в Харкові. Так і потрапив на табори, БУРчики та у команду БУР Харків. Тепер йому назавжди 21», — повідомили в «БУР».

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа