768-річницю Львова присвятили захисникам України. На знак вдячності військовим, на площу Ринок винесли 14 прапорів військових та оборонних сил України.
Також біля Ратуші урочисто підняли прапор міста.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/440388230_857698566386177_1321997061012572006_n.jpg)
Це зробила 12-річна Яна Степаненко, яка два роки тому втратила обидві ноги під час ракетного удару росіян по вокзалу у Краматорську, а зараз живе у Львові та надихає українців своїми досягненнями у спортивних забігах.
Фото: Roman Baluk
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/439740255_857699079719459_5501713079078969575_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/440024478_857700409719326_4251736230165240822_n.jpg)