На Буковині судитимуть службовця регіонального Держгеокадастру за незаконне відчуження землі Міноборони

Поліцейські зібрали докази злочинної діяльності кадастрового реєстратора одного з відділів Держгеокадастру в Чернівецькій області.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області спільно зі слідчими слідчого управління обласної поліції, головний інженер підприємства, підпорядкованого Міністерству оборони, розробив план незаконної передачі земель оборонного відомства в комунальну власність міськради.

Відтак, реєстратор обласного Держгеокадастру присвоїв ділянці Міністерства оборони кадастровий номер та незаконно змінив фактичного власника. Після чого державний реєстратор однієї з міських рад перереєструвала державну земельну ділянку у комунальну власність. Як наслідок, були незаконно відчужені з державної власності 12 га землі з розташованим на них заводом.

Сума завданих збитків – 42,5 млн грн.

На підставі отриманих доказів поліцейські повідомили про підозру службовцю регіонального Держгеокадастру за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Раніше було повідомлено про підозру 36-річній державній реєстраторці міської ради.

Наразі обвинувальний акт стосовно службовця держгеокадастру скеровано на розгляд суду.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Департамент комунікації Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа