На Буковині прикордонники затримали два десятки чоловіків, які намагались порушити кордон

news_20230904_130223_16938217431

Впродовж вихідних прикордонники Чернівецького загону за спробу незаконного перетинання державного кордону України притягнули до відповідальності 20 громадян України.

F5LKcZHXEAEuRFC

Зокрема охоронці кордону відділу прикордонної служби «Кельменці» затримали 2 правопорушників, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Молдови. Під час затримання прикордонний наряд був змушений здійснити попереджувальні постріли, аби зупинити чоловіків. Затримані виявились мешканцями Рівненської та Волинської областей, яким обмежено виїзд з України. За злісну непокору стосовно втікачів прикордонники склали протокол за ст. 185 КУпАП.

F5LKcZFWwAAm6fk

Водночас впродовж вихідних військовослужбовці відділів «Герца», «Порубне», «Фальків» та «Селятин» припинили 10 випадків незаконного перетину кордону та затримали ще 18 осіб призовного віку, які в незаконний спосіб намагалися потрапити до Румунії. Чоловіки, мешканці Запорізької, Харківської, Чернігівської, Київської та Вінницької областей, не змогли підтвердити мету свого прибуття до прикордоння, а згодом зізнались про наміри незаконно перетнути кордон.

Усіх затриманих притягнуто до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Джерело: ДПСУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа