На Буковині прикордонник відмовився від хабаря

✅У Чернівецькому прикордонному загоні здійснюється постійна робота щодо формування у персоналу нульової толерантності до корупції.
✅Від неправомірної вигоди, вже тричі у цьому році, відмовився офіцер-прикордонник, який ніс службу на кордоні з Румунією.
✅Вчора в пункт пропуску «Дяківці» прибув 26-річний громадянин України, який супроводжував жінку з інвалідністю. Під час проходження паспортного контролю громадяни надали довідку МСЕК про встановлення групи інвалідності, яка не давала чоловіку законних підстав для перетину кордону.
✅Для вирішення «проблеми» чоловік запропонував старшому зміни прикордонних нарядів хабар у розмірі 400 євро за безперешкодний пропуск через кордон. Офіцер від пропозиції відмовився та попередив подорожуючих про кримінальну відповідальність за дані дії. Факт надання неправомірної вигоди був зафіксований співробітником відділу внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонного загону.
❗️Після оформлення відповідних документів правопорушника передано співробітникам Національної поліції. Наразі хабарнику доведеться відповідати за ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».
✅Нагадуємо, що запобігання корупції – це не лише робота держпосадовців чи уповноважених органів. Долучатися до боротьби має кожен українець! Державна прикордонна служба України продовжує активну просвітницьку діяльність у рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Дій зараз» та закликає долучатися до викривання корупції.
✅У рамках кампанії ДПСУ розповідає, хто такі викривачі корупції, які права та гарантії захисту вони мають, як діяти, якщо стикаєтесь з корупцією під час перетину кордону та куди повідомляти про можливі корупційні правопорушення. Проєкт реалізується за підтримки EUAM Ukraine.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа