Міносвіти скасувало догану президенту Могилянки

Національний університет Києво-Могилянська академія заявляє про зняття Міністерством освіти догани з президента академії Сергія Квіта, винесеної йому за недовиконання державного замовлення на підготовку магістрів.

Про це сказано в заяві вузу.

Відповідний наказ міністерства, прийнятий 22 грудня, був пред’явлений представником Міносвіти Шевченківському районному суду Києва під час судового засідання 26 грудня.

За інформацією вузу, міністерство прийняло відповідний наказ з метою припинення ініційованої академією справи про відміну цього документа, і академія погодилася на припинення справи у зв’язку з відсутністю предмету суперечки.

Академія також повідомляє, що при розгляді справи в Окружному адміністративному суді Києва вуз зумів довести, що наказ Міносвіти про встановлення об’ємів держзамовлення на 2011 рік не був опублікований.

Цей факт також був озвучений у Шевченківському райсуді у справі про відміну наказу про дисциплінарне стягнення з Квіта, яке було накладене за невиконання неопублікованого документа.

Як повідомлялося, 11 серпня 2011 року Міносвіти оголосило догани 14 керівникам вузів, які недовиконали держзамовлення, у тому числі Квіту.

Києво-Могилянська академія оскаржила у судах цей наказ Міносвіти, а також скорочення міністерством у 2011 році об’ємів держзамовлення для вузу.

У листопаді 2011 року Міносвіти заявило про недовиконання Києво-Могилянською академією об’єму держзамовлення освітньо-кваліфікаційного рівня магістра денної форми навчання на 2011/2012 навчальний рік на 8 місць.

Джерело: Кореспондент

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа