Міноборони: ЗСУ звільнили частину Опитного на Донеччині

опитне

Сили оборони мають успіхи на східному фронті, в районі селища Опитне Донецької області, неподалік Авдіївки.

Про це повідомила вранці 11 вересня заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Відбувався рух в районі Опитного, Сили оборони зайняли частину цього населеного пункту», — сказала вона в ефірі національного телемарафону.

Також в українських захисників є здобутки в районі Новомайорського. Бійці ЗСУ закріплюються в тих районах, де мали успіхи.

За словами заступниці міністра, армія рф практично знищила всю інфраструктуру Мар’їнки й майже так само — Авдіївки, але не може взяти їх під контроль.

«У них є артилерія, у них є, чим стріляти, але вони не можуть зайти у ці населені пункти і їх контролювати», — зазначила вона.

На Бахмутському напрямку, каже Маляр, є просування в районах Кліщіївки та Андріївки.

«Там ми витісняли противника із займаних позицій, і там є у нас певні просування вперед», — уточнила посадовиця.

Про успіхи в районі Опитного 10 вересня повідомляв голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

«Російські військові вели дві доби тому дуже потужні активності на півночі від міста. І саме в цей час, коли вони були сконцентровані на півночі від міста у своїх штурмових діях, хлопці провели блискавичну штурмову операцію і частину Опитного все-таки зайняли, закріпились. Ведуться вже бої в самому населеному пункті. Сподіваємося, що найближчим часом село Опитне буде повністю під контролем ЗСУ», — цитує Барабаша «Радіо Свобода».

Ситуація навколо Авдіївки загалом, за його словами, залишається «дуже напруженою».

За оцінками Сухопутних військ ЗСУ, ситуація на інших східних напрямках — Куп’янському, Лиманському та Бахмутському — також залишається складною.

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа