Після офлайн-забігу Run for Freedom у Києві, що зібрав біля тисячі учасників, серед яких професор і амбасадор UNITED24 Тімоті Снайдер, ініціатива Run for Freedom розширюється на всю Україну та діаспору. Тепер отримати медаль–символ Свободи і долучитися до руху на підтримку звільнення українських полонених може кожен — незалежно від міста чи країни перебування.
Онлайн-формат організатори запустили у відповідь на запит українців, які не змогли долучитись до забігу у Києві. Тепер можна бігти там, де зручно: у місті чи селищі, на стадіоні чи навіть на біговій доріжці.
Дистанція також не обмежується: можна пробігти 10, 5 чи 1 кілометр, 500 метрів чи 50. Важливий не результат, а жест солідарності.
Кожен зареєстрований учасник отримає медаль Свободи — знак особистої підтримки українських полонених і нагадування світові, що всі вони мають повернутися додому.
Як долучитися до Run for Freedom онлайн:
- Зареєструватися на сайті: https://timer.newrun.com.ua/
event/192 - Сплатити реєстраційний внесок у розмірі 300 грн (КSE Foundation спрямує кошти на підтримку Сил Оборони України)
- Внести дані доставки для отримання медалі (посилання на форму надійде після реєстрації)
- Пробігти дистанцію там, де зручно
- Отримати медаль і стати частиною руху за Свободу
«Цю медаль неможливо купити. Її можна вибороти кроками за свободу тих, хто сьогодні перебуває у полоні. Біг об’єднує мільйони людей по всьому світу. Run for Freedom — це наш спосіб перетворити його на інструмент солідарності. Ми проводимо цей забіг вже другий рік поспіль за ініціативи студентів Київської школи економіки і професора Тімоті Снайдера, цього року завдяки учасникам ми вже можемо закрити два запити підрозділів на суму близько 700 000 грн», — коментує Анастасія Тищенко, заступниця директорки KSE Foundation.
Нагадаємо, мета Run for Freedom: привернути увагу міжнародної спільноти до надважливого питання звільнення полонених українців — як військових, так і цивільних. Кожен учасник стає частиною руху за свободу і опорою для родин, які чекають своїх близьких вдома.
Організатори: KSE Foundation, DefDev, національна мережа реабілітаційних центрів для поранених військових RECOVERY та проєкт підтримки оборонців Маріуполя «Серце Азовсталі».
FAQ
Як мені відправлять медаль?
Медаль #RunForFreedom ми відправимо поштою на вказану вами адресу поштомату або відділення. Відправка здійснюється за рахунок організаторів.
Чи можу я взяти участь за кордоном і отримати медаль?
Ви можете бігти будь-де. Ми надішлемо медаль на вказану вами адресу у межах України — наприклад, друзям чи близьким, які зможуть передати її вам.
Чи потрібно мені підтверджувати подолання дистанції?
Ми не обмежуємо довжину дистанції і не просимо підтвердження її подолання. Неважливо, скільки ви бігтимете — важлива спільна мета. Проте якщо ви хочете поділитись результатами забігу #RunForFreedom — зробіть ваше фото або скріншот результату (наприклад, зі Strava) і поділіться ним у соціальних мережах з тегом @KSE_Foundation.