Майору міліції з Луганщини, який присягнув на вірність окупаційній владі, повідомлено про державну зраду

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури правоохоронцю з Луганщини повідомлено про підозру у державній зраді, тобто умисному діянні на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній безпеці України шляхом переходу на бік ворога в період збройного конфлікту, в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідством встановлено, що державну зраду скоїв 50-річний майор міліції з Луганської області.

Так, командир взводу дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції ГУМВС України в Луганській області, у 2014 році порушив присягу правоохоронця та перейшов на бік окупаційної влади.

Відтоді підозрюваний перебуває на службі у псевдоміністерстві внутрішніх справ терористичної організації так званої «ЛНР». Він продовжує підтримувати збройну агресію рф проти України, у складі силового блоку окупантів виконує злочинні накази.

У жовтні 2023 року публічно присягнув на вірність країни-агресора. Згодом отримав підвищення – посаду начальника підрозділу безпеки дорожнього руху псевдоміністерства внутрішніх справ рф «Краснолучський».

Спеціальне досудове розслідування проводить другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури, 20.06.2024

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа