Майно та активи колишнього президента «Мотор Січ» та директора цього товариства у РФ стягнуто в дохід держави

АП ВАКС залишила в силі рішення про застосування санкції та стягнення в дохід держави активів колишнього президента «Мотор Січ» та директора представництва у РФ

Сьогодні, 25 червня, Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляційні скарги Міністерства юстиції України, представників відповідача та третьої особи, що не заявляє самостійних вимог, на рішення ВАКС від 18.04.2024, яким частково задоволено адміністративний позов Мін’юсту до колишнього президента АТ «Мотор Січ», а також директора представництва цього товариства у РФ. Суд першої інстанції застосував до них санкцію, передбачену пунктом 1-1 ч.1 ст. 4 Закону України «Про санкції».

⚡️За результатами розгляду колегія суддів Апеляційної палати залишила без змін рішення ВАКС, а апеляційні скарги Мін’юсту, представників відповідача та третьої особи, що не заявляє самостійних вимог, – без задоволення.

‼️Таким чином, рішення про стягнення у дохід держави активів підсанкційних осіб, зокрема, нерухомого майна, коштів, розміщених на банківських рахунках, часток у статутному капіталі низки господарських товариств, цінних паперів, майнових прав на торговельні марки, промислових зразків та вогнепальної зброї набуло законної сили та оскарженню не підлягає.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа