Махінації з об’єктами курорту «Куяльник» на майже один млрд гривень: одеські поліцейські повідомили про підозру держреєстратору

Внаслідок злочинних дій фігуранта об’єкти курорту були незаконно відчужені. Наразі всі санаторно-курортні заклади повернуті у власність держави.

Викрили оборудку з державним майном оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції спільно з прокуратурою.

За даними слідства, державна реєстраторка, не маючи на те законних підстав, внесла зміни в інформацію про власника. Таким чином об’єкти курорту «Куяльник» були відчужені з власності держави, а сума завданих збитків становила майже один мільярд гривень.

На підставі зібраних доказів керівник Одеської обласної прокуратури підписав та повідомив про підозру державному реєстратору. Дії фігурантки кваліфіковані за ч. 3 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Наразі усе майно повернуто у власність державі.

Заходи з викриття оборудки проводилися спільно з СБУ.

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа