Про це повідомив очільник Львівщини Максим Козицький.
Він розповів, що таким чином наша область підтримала ініціативу Президента України Володимира Зеленського, суть якої полягає у тому, щоб вздовж кордону та оборонної лінії звести три смуги фортифікацій, загальною довжиною понад 2000 кілометрів.
«Наша зона відповідальності – спорудження таких смуг у межах Сумщини. Щоб організувати процес належним чином, відрядили у Сумську область мого заступника Юрія Бучка та т.в.о. начальника Управління капітального будівництва Львівської ОДА Романа Дулю.
Над зведенням фортифікацій вже працюють майже пів сотні осіб. До будівництва залучили 8 одиниць техніки, – зазначив Максим Козицький.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432405987_800351885457704_7473217387906643513_n.jpg)
Крім того, спеціальні підрозділи зі Львівщини займаються розмінуванням територій, які постраждали від poсійcької окупації.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/432324977_800351912124368_8625806061589999052_n.jpg)
«Сьогоднішня трагедія в Одесі – ще одне нагадування, що pyсня – нелюди. Щирі співчуття рідним загиблих.
Маємо всі включитися, щоб нас від країни-тepористки відділяли мури, які неможливо здолати. Як фізичні, так і ментальні», – додав начальник Львівської ОВА.