Крім Львова, сьогодні на Львівщині поховають ще двох Героїв

Сьогодні Львівщина прощається із захисниками:
Роман Банах
🕯️ Роман Банах
Житель села Старий Милятин Золочівського району. Захисник був старшим солдатом, бойовим медиком 24-ої окремої механізованої бригади ім. короля Данила.
Загинув 22 липня 2023 року внаслідок вибухової хвилі та ураження осколками поблизу населеного пункту Озарянівка Донецької області. У Романа залишилися сестра та брат.
Степан Лозінський
🕯️ Степан Лозінський
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав ЗСУ. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на східному напрямку у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. У Героя залишилися мама та сестри.
Станіслав Савочка
🕯️ Станіслав Савочка
Уродженець міста Вугледар Донецької області. Із початком повномасштабного російського вторгнення добровільно вступив до лав ЗСУ. Після проходження навчань виконував бойові завдання на Луганщині у складі 66-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ ЗСУ. У Станіслава залишилися бабуся, мама, тітка, дядько та двоюрідний брат із сестрою.
Віктор Ждан
🕯️ Віктор Ждан
Житель села Воля-Висоцька Жовківської громади. Воював з окупантами на східному напрямку. Загинув 23 липня від осколкових поранень, несумісних з життям, поблизу населеного пункту Дружба Донецької області. У воїна залишились мама, дружина, дві дочки, син. два брати
Вічна пам‘ять захисникам!
🙏
Час і місце похованя Степана Лозінського і Станіслава Савочки тут

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа