Nate Mook@natemook: Я ніколи не бачив нічого подібного.
Вчора ми встановили станцію годувування домашніх тварин у Краматорську (за вашої підтримки!). Сьогодні вранці українські собаки стояли в черзі, щоб поїсти. 🇺🇦🐕
На звільнених територіях потреба в їжі величезна, а також у ветеринарах і евакуації домашніх тварин із передової. Волонтери ризикують життям, рятуючи котів і собак. Тож ми збираємось організувати збір коштів, щоб допомогти покрити витрати.
100% усього пожертвуваного піде на цю роботу на сході України. Катя має місцеву громадську організацію під назвою «Хачіко», названу на честь славнозвісної відданої Акіти. Буквально сьогодні ввечері до Краматорська приїхала ще одна волонтерка Оксана з собакою, яку евакуювала з фронту. Дуже вдячний за будь-яку підтримку! 🙏