Кошти, призначені для відновлення енергетичної інфраструктури «Укренерго», використали для розкрадання

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру директорам двох підрядних компаній, які мали договори з ПрАТ НЕК «Укренерго», через розкрадання державних коштів під час відновлення енергетичної інфраструктури регіону. Про це йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури.

За даними слідства, підозрювані заволоділи державними коштами виділеними на відновлення енергетичної інфраструктури регіону, яка була пошкоджена через російські обстріли взимку минулого року. Як зазначають в прокуратурі, НЕК «Укренерго», з метою ліквідації наслідків ракетних обстрілів, уклало договір з підрядною організацією для здійснення будівельно-монтажних відновлювальних робіт електричного обладнання. За договором необхідно було виконати роботи з демонтажу та переміщення двох автотрансформаторів для заміни пошкоджених та їх підключення. В якості субпідрядної організації, для залізничних перевезень, підрядник залучив раніше знайомого директора логістичної компанії, з яким мав договір транспортного експедирування.

«Підозрювані, достеменно знаючи, що автотрансформатори вже перевезено територією Одеської області, внесли до актів виконаних робіт недостовірні відомості щодо вартості їх транспортування та послуг з міжнародних перевезень, які фактично не виконувались», – повідомляють в Одеській обласній прокуратурі.

Внаслідок таких дій оператору системи переачі завдано понад 3,7 млн грн збитків.

Наразі до суду скеровані клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі у розмірі 3,7 млн гривень.

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа