Колабораціоністска з «адміністрації» Вовчанська проведе шість років за ґратами з конфіскацією майна

photo_2023-11-23_13-08-42

Прокурори в апеляції відстояли вирок жительці Харкова, яка працювала в окупаційній «адміністрації» Вовчанська. Жінці присудили шість років за ґратами з конфіскацією майна.

Обвинувачена — 35-річна харків’янка, повідомили в Харківській обласній прокуратурі. Під час повномасштабного вторгнення вона виїхала на дачу в селі Москалівка Чугуївського району, потрапила під окупацію.

За даними слідства, в липні минулого року жінка погодилася стати «помічницею начальника Вовчанського територіального управління» в нелегітимній окупаційній «адміністрації».

«Вона займалась питаннями видачі російської гуманітарної допомоги та надавала своєму керівництву інформацію про місцевих мешканців», — йдеться в повідомленні.

Після деокупації жінку заарештували без права на заставу. Київський районний суд Харкова визнав її винною в колабораціонізмі — за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Вирок — шість років ув’язнення із забороною обіймати керівні посади та конфіскацією майна.

«Сторона захисту подала апеляційну скаргу, в якій просила скасувати вирок та направити справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Проте колегія суддів Харківського апеляційного суду підтримала позицію обласної прокуратури та залишила вирок без змін, а апеляційну скаргу — без задоволення», — зазначають у прокуратурі.

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа