Кількість загиблих в Епіцентрі збільшилася до 13

На місці трагедії працює штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У родичів зниклих безвісти відбираються зразки ДНК.

Триває розбір завалів на згарищі. Вилучено тіло ще одного загиблого. Таким чином станом на 11:30 загальна кількість загиблих внаслідок ворожої атаки становить 13 людей. Ще постраждали 43 людини, з яких 13 жінок і 30 чоловіків.

Безвісти зниклими вважаються 17 громадян, з яких дев’ять чоловіків і вісім жінок. З 13 вилучених з-під завалів тіл ідентифіковані три особи, з яких одну особу ідентифікували за допомогою експрес-аналізу ДНК.

За словами начальника відділу розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, слідчого управління ГУНП в Харківській області Олександра Кобилєва, слідчі, криміналісти, психологи продовжують роботу на місці трагедії:

«Ми працюємо з родичами людей, які могли перебувати у гіпермаркеті. Наразі триває відбір біологічних зразків для проведення відповідних молекулярно-біологічних експертиз на випадок ідентифікації виявлення тіл загиблих громадян».

На даний час відібрано 14 зразків букального епітелію у родичів зниклих безвісти.

Нагадуємо, всі, хто втратив зв’язок з близькими, можуть звернутися за телефонами поліції 0934943162 або 102. Ідентифікація тіл триває.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа