Кібернетична війна: на росії знищено всю ІТ-інфраструктуру компанії IPL Consulting

GE1Zc2NWEAAmR5z

Кіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогу

 👉 Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує про чергову успішну кібератаку на росії ― знищено всю ІТ-інфраструктуру компанії IPL Consulting, яка спеціалізувалася на впровадженні інформаційних систем у російській промисловості
GE1Zc2IXIAA9Ajr
🔥 Вказана компанія презентувала себе як одне з найбільш сучасних російських підприємств, яке надавало допомогу у впровадженні інформаційних систем до установ, що займаються проектуванням, виробництвом автомобільних та авіаційних компонентів, важким машинобудуванням, виробництвом обладнання та приладів, зокрема в інтересах російського оборонно-промислового комплексу.
GE1Zc2LWoAAYTXY
🫡 Руйнівну атаку проти IPL Consulting здійснили фахівці ГУР, які проникли до внутрішньої мережі компанії та знищили всю її ІТ-інфраструктуру розміром понад 60 терабайт, десятки серверів і баз даних.
GE1Zc2KWwAA3g7u
💰 Вартість втраченого росією цифрового масиву даних підраховується. В умовах  санкційного тиску проти росії, що триває, нанесені збитки для ворога — вкрай болючі. Крім того, постраждають десятки компаній рф, які працюють на «оборонку» держави-агресора.

🇺🇦 Слава Україні!

Головне управління розвідки МО України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа