Канада може відправити своїх військових в Україну, але за однієї умови

Канада готова відправити обмежену кількість військовослужбовців для тренування українських військ на території України, але за умови, що така операція відбуватиметься далеко від лінії фронту війни з росією і не матиме бойових функцій, заявив міністр оборони Канади Білл Блер.

Про це пише видання Toronto Star.

В інтерв’ю Star Блер сказав, що ця ідея обговорювалася на початку цього тижня в Парижі, де він брав участь у саміті з питань безпеки разом з союзниками Канади по НАТО та іншими прихильниками України.

Після зустрічі президент Франції Еммануель Макрон обговорив перспективу введення військ в Україну, що викликало низку заяв від західних союзників, в тому числі Канади, які розкритикували ідею відправки бойових солдатів в охоплену війною країну, пише видання.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон після міжнародної зустрічі на підтримку України у Парижі не виключив, що європейські країни надішлють війська в Україну, але попередив, що на даному етапі немає консенсусу, оскільки союзники погодилися докладати більше зусиль, щоб швидше доставити боєприпаси до Києва.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа